Nemocničná profesionálna výkonná odsávačka Symphony, ktorá je technicky a hygienicky zabezpečená pre užívanie v zápožičnom systéme pre viacerých používateľov. Pevný plastový kufor, v ktorom je odsávačka bezpečne uložená.

Denné nájomné je 2,90 €.

Jedná sa o vratnú zálohu, ktorá sa platí pri zapožičaní tejto profesionálnej odsávačky. Akonáhle je odsávačka vrátená, odpočítame od zálohy denné nájomné. Preplatok Vám vrátime späť na Váš bankový účet. Pokiaľ bude odsávačka zapožičaná dlhšie tzn. nad výšku vratnej kaucie, nedoplatok nám uhradíte po vrátení odsávačky prevodom.

Áno.
Z hygienických dôvodov si každá mamička zakupuje svoj vlastný odsávací set. Môžete si vybrať buď set na jeden prsník alebo set na dva prsníky, typ si zvolíte podľa svojej potreby. Ak ešte neviete, či budete chcieť odsávať z oboch prsníkov zároveň, pošleme Vám dva sety na jeden prsník, podľa potreby použijete jeden alebo oba sety. Použité sety sa s odsávačkou nevracajú, zostávajú Vám a budú následne vyúčtované. Nepoužité sety v uzavretom balení môžete vrátiť s odsávačkou a účtované nebudú.

PPL (prepravné 6,50 €)
Na tomto eshope vytvorením objednávky, ktorú môžeme poslať službou PPL (platba zálohy online kartou pri vytvorení objednávky alebo na dobierku pri prevzatí balíka).
RENTÁLNA STANICA
Po Slovenskej republike máme vytvorenú sieť zápožičných miest, kde si môžete odsávačku tiež prenajať. S Vami vybranou rentálnou stanicou je nutné sa spojiť a na zapožičaní sa dohovoriť, môže mať odlišné podmienky zapožičanie.

Minimálna doba prenájmu je 1 týždeň. (7 kalendárnych dní) Maximálna doba prenájmu nie je podmienkou.

VLASTNÝM ZASLANÍM VAMI VYBRANÝM PREPRAVCOM
Odsávačku zašlite poštou alebo iným prepravcom späť k nám na sídlo našej spoločnosti v Brne. Nutné poistiť balík na hodnotu 1800 €.
PPL (6,50 €)
Objednáme vyzdvihnutie balíka u Vás doma prepravnou spoločnosťou PPL.
RENTÁLNA STANICA
Ak budete mať odsávačku zapožičanú v niektorej z našich požičovní, je nutné ju vrátiť na rovnaké miesto.

Akonáhle odsávačku obdržíme späť, vystavíme vyúčtovaciu faktúru.